Chalupa na úpatí Novohradských hor - Kondrač, Kamenná

rezervováno
Celkem 25 fotografií, zobrazit všechny

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Prodejce:
realitní makléř: Michal Kubát
Michal Kubát
telefon: +420 732 122 525
michal.kubat@kontaktservis.cz
3 590 000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme vám jedinečnou příležitost vlastnit útulnou chalupu v malebné lokalitě Kamenná – Kondrač. Tento půvabný domek s bazénem a sklepem, altánem, přístřeškem na dřevo a zahradní techniku, prostornou dílnou a kompletním napojením na inženýrské sítě je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v přírodě na úpatí Novohradských hor. Díky svému dobrému stavu poskytuje komfortní bydlení pro celoroční užití. Nechte se unést krásou okolní krajiny a užijte si klidný život v této malebné chalupě. Toto je skvělá investice do vašeho pohodlí a relaxace. Nabídka, která se jen tak neopakuje, neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!
Jedná se o vymezenou část velké zemědělské usedlosti s vlastním vstupem, pozemkem a sítěmi. V průběhu let byla chalupa a i přilehlá zahrada pečlivě rekonstruována. Chybí už jen rekonstrukce střechy a chodby mezi technickou a obytnou částí. Nemovitost je ovšem připravena k okamžitému užívání. Chalupa je napojena na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu 230/400W. Internetové připojení zajišťuje Starnet a na něj je napojený i kamerový systém pro ochranu celého objektu.
Rozlehlá a velice vkusně udržovaná zahrada s vzrostlými stromy nabízí dostatek prostoru pro odpočinek v už tak klidné lokalitě. Majitel ponechá kupujícím i většinu vybavení.
Zastavěná plocha je 132 m2 a rozloha okolního pozemku 737 m2.
Výměra místností: obývací pokoj – 23 m2, ložnice – 11,4 m2, kuchyně – 10,8 m2, spíž – 2,4 m2, koupelna – 3,4 m2, chodba – 8,9 m2, dílna – 36,5 m2 a sklep – 8 m2.
Více informací, termín prohlídky a způsob financování Vám zajistí makléř zakázky Michal Kubát.

Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Plocha podlahová:
45 m2
Konstrukce:
Smíšená
Stav objektu:
Dobrý
Umístění objektu:
Centrum obce
Komunikace:
Asfaltová
Sklep:
Ano
Balkon:
Ne
Parkování:
počet: 1
Počet místností:
2
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Kamenná, okres České Budějovice
* Jméno * E-mail
* Telefon * Město
 
 
 
Sdílet na sociálních sítích